Güncel katalog platformu

Güncelleme Tarihi: 2 Temmuz 2023 12:53 | Diğer Hakmar Aktüel katalogları

Hakmar 6 Temmuz 2023 Aktüel Ürünler

Hakmar 726 mağazası ile oldukça popüler marketlerden birisi ve haftalık indirimleri bir çok kişinin ilgisini çekiyor. Hakmar 6 Temmuz 2023 tarihinde başlatacağı indirimleride yine büyük ilgi görecek gibi duruyor. Sizin için detaylı bir şekilde Hakmar 6 Temmuz kataloğunu inceliyoruz

#A101 #Bim #Şok #indirim #Katalog #aktüel

Güncel Katalogları Bizimle Takip Edin!

İki sayfalık mini katalog ile karşımıza çıkan Hakmar 6 Temmuz indirimlerinde küçük ev aletleri oldukça yoğunlaşılmış durumda. Mıknatıslı sporcu kulaklığını ilk ürün olarak seçen Hakmar Market’in 59.90TL ile satışa sunduğu bu ürünün özellikleri şu şekildedir. 5 Saate kadar konuşma süresi, 180 dakika bekleme süresi, usb kablo ile şarj, iki telefon ile aynı anda eşleşme özelliği. Hamar 6 Temmuz 2023 kataloğunda bir diğer ilgi gören ve üst sıralarda yer alan üründe 79,90TL ile Hakmar’a gelen Sinbo Süt Köpürtücü. Paslanmaz çelik ve çift çırpıcı başlığı ile daha güçlü köpürtme yapabilen bu ürün Kapuçino, kahve ve benzeri ürünleri karıştırmanızda da kullanılabilmektedir. Zarif ve hassas şık bir modern tasarıma sahip olan bu ürün kolay kullanımlı olarak söylenmiş. 2 adet AA pil ile çalışan üründe kutu içerisinde piller dahil değil gibi gözüküyor. 6 Temmuz Hakmar kataloğunda bu ürünlere ek olarak daha bir çok ürün yer almaktadır. Katalogları inceleyerek fikir ve düşüncelerinizi yorum yaparak diğer müşterilerinde ürünler hakkında bilgi sahibi olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Diğer Hakmar Aktüel kataloglarını takip etmek için sitemizi sık kullanılanlar listenize de ekleyebilirsiniz.

Hakmar 6 Temmuz‘da gelen ürünlerin ikinci sayfasında genellikle kıyafetler ve tekstil ürünlerine yoğunluk verilmiş. Keten taşlama kapri 129TL, Çocuk kapri alt 34,95TL, Kız çocuk elbise 59,90TL , Erkek sıfır kol atlet 69,90TL, Kadın topuklu kaşgar terlik 39,95TL ürünleri kataloğun ilk sıralarında yer alan ürünler. 6 Temmuz Hakmar ürünleri arasında bir diğer gelen üründe Kilim Bukle Karma Halı ilgi çekici olarak gözükmektedir. 40-50×60-70 ölçülerine sahip bu ürünün fiyatı 29,95TL olarak sunulmuştur.

En son yayınlanan Hakmar 24 Ağustos 2023 Aktüel Ürünler incelediniz mi?

Bu katalogla ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir