Güncel katalog platformu

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2023 17:41 | Diğer Bim Aktüel katalogları

Bim 18 Ağustos 2023 Aktüel Ürünler

Yeni bir Bim aktüel indirimleri geliyor! Fırsatlarla dolu Bim 18 Ağustos 2023 aktüel kataloğunu gördünüz mü? Televizyonlar, akıllı saat, elektrikli bisiklet ve daha bir çok yeni ürün Bim 18 Ağustos kataloğunda sizi bekliyor.

#A101 #Bim #Şok #indirim #Katalog #aktüel

Güncel Katalogları Bizimle Takip Edin!

Bim 18 Ağustos 2023 Teknoloji Ürünleri Yine Dolu Dolu!

Teknoloji ürünlerinin çok popüler olduğu bu dönemlerde Bim yine haftalık rutinine devam ediyor ve ilk sayfayı en çok tercih edilen elektronik ürünler ile süslüyor. LG ve NordMende marka iki farklı segmentte televizyonları getiren Bim LG 50 inç ultra hd smart tv 13.499 TL, NordMende 32 inç 82 ekran televizyonu 2.999TL ile Bim 18 Ağustos 2023 indirimlerinde getiriyor. Bu elektronik ürünlerine ek olarak 179TL ile akıllı bileklik, 179TL ile kablosuz Bluetooth hoparlör ve 249TL ile Tws marka kulaklık 18 Ağustos Bim kataloğunun ilk sıralarında yer alıyor.

Şehir içi kolay ulaşım için Bim 18 Ağustos elektrikli bisiklet indirimi

Kataloğun en pahalı ürünü olarak karşımıza çıkan ürünler ise Kuba marka katlanabilir elektrikli bisikletler oluyor. Birbirinden farklı modellerin bulunduğu elektrikli bisikletler şehir içi ulaşımda oldukça kolaylık sağlaması nedeniyle oldukça fazla tercih ediliyor. Sizinde şehir içi kolay ve ekonomik ulaşıma ihtiyacınız varsa Bim 18 Ağustos 2023 aktüel ürünlerinde yer alan bu elektrikli bisikletlere bir göz atabilirsiniz.

Kendi işimi kendim yaparım diyenlere özel!

Evde kendi işini kendi halledenlerin olmazsa olmazı haline gelmiş olan ürünler bu katalogda dolu dolu yer alıyor. Akülü darbeli matkap, vidalama seti, Avuç taşlama makinesi, elektrikli darbeli matkap, Dekupaj testere, metal merdiven ve daha bir çok ustalık ürünleri yine Bim 18 Ağustos 2023 indirimleri arasında yer alıyor. Bu ürünler her mağaza için belirli sayılarda gönderilmesinden dolayı acele etmenizde fayda var.

diğer katalog sayfalarını incelemek için aşağıdaki sayfa numaralarını kullanabilir veya en üst kısımdaki sonraki sayfa butonunu kullanabilirsiniz. Bim 18 Ağustos 2023 Kataloğu hakkındaki düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorum yaparak diğer ziyaretçilerinde daha fazla bilgi almasını sağlayabilirsiniz.

En son yayınlanan Bim 15 Eylül 2023 Aktüel Ürünler incelediniz mi?
En son yayınlanan Bim 8 Eylül 2023 Aktüel Ürünler incelediniz mi?

Bu katalogla ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir